Účet pre doktora
Tieto inštrukcie sú neaktuálne! Pracujeme na novej aktualizovanej verzii. Ďakujeme za pochopenie
Účet pre doktora
Každý doktor si môže vytvoriť účet na LekarPB.sk. Vďaka tomuto účtu, sa môže Vaši pacienti objednávať priamo k Vám na vyšetrenie. Ich a Vaše údaje sú vďaka SSL certifikátu a niekoľko stupňovej enkrypcii v úplnom bezpečí. Ak máte záujem, napíšte nám na lekarpb@lekarpb.sk
Prihlásenie sa do účtu
Prihlásite sa pomocou kliknutia na ikonku prihlásenia v ľavom navigačnom paneli (na mobile ho treba roztvoriť pomocou „Hamburger Menu“ ).
Ak si prajete zmeniť prihlasovacie meno, zobrazované meno, alebo e-mailovu adresu, napíšte nám, čo a ako by ste chceli zmeniť a my Vám to radi zmeníme. Ostatné názvy, nastavenia, alebo heslo si jednoducho zmeníte v účte.
Zmena osobných údajov a vyšetrenia
Ak ste doktor a chcete si zmeniť osobné údaje alebo informácie o vyšetrení, ktoré sa nedajú zmeniť z účtu, z bezpečnostných dôvodov nám prosím napíšte nám na lekarpb@lekarpb.sk.
Nastavenie účtu
Po úspešnom prihlásení do účtu, uvidíte kalendár a 3 tlačidlá. V kalendári budú zobrazené objednané termíny ľudí. Po kliknutí na určitý dátum (kde je aspoň 1 pacient už objednaný) sa pod kalendárom zobrazia základné informácie o osobe/osobách, a to meno, priezvisko, dátum a čas. Po kliknutí na určitú osobu sa vysunie rozbaľovacia ponuka s rozširujúcimi informáciami o pacientovi (Dátum narodenia, Rodné číslo, Telefónne číslo, Obvodný lekár, Poisťovňa a nepovinný e-mail a aj poznámka).
Po kliknutí na prvé z troch tlačidiel, „Nastavenia vyšetrenia,“ môžete nastaviť:
1. V aké hodiny v aké dni sa bude dať každý týždeň objednať (ak chcete pridať čas kliknite na ikonku plus , na odstránenie času kliknite na ikonku , a v prípade že nechcete žiaden čas, to znamená, že sa v tento deň nebude dať objednať, kliknite na , ktorá sa zmení na a celé pole dňa stmavne)

Na obrázku je možné vidieť, že v každý pondelok sa dá objednať na dva termíny (o 7:30 a o 8:00), v utorok na jeden (o 7:00) a v stredu sa nedá objednať na žiadny termín, pretože je „zaškrknuté“ modré pole zakázania časov na ten deň
2. Poznámku, ktorá sa zobrazí ako informácia pre pacientov (napr.: príďte nalačno)
3. Počet dní, na ktoré sa dá vopred objednať (sú tam rátané aj dni, na ktoré sa nedá objednať)
4. Počet dní na ktoré sa od dnes už nedá objednať (napr.: 2 znamená, že od dnes, 22.3. sa dá objednať už od 24.3.)
Po kliknutí na tlačidlo „Zakázať vyšetrenie“ sa dá vybrať, na ktoré dátumy sa nedá objednať. Jednoducho kliknite na dátum a na čas, ktorý má byť nedostupný. Dátumy, kde je aspoň jeden čas zablokovaný, budú červené
A po kliknutí na posledné tlačidlo „Zmeniť prihlasovacie údaje,“ si môžete zmeniť heslo.