Kontakt
na nás

E-mail:

lekarpb@lekarpb.sk

Tel:

Zatiaľ nemáme :/
- Ale posielame SMS-ky v mene LekarPB.sk!

Adresa nemocnice:

Nemocnica s poliklinikou,
Nemocničná 986,
017 26 Považská Bystrica

Vítame Vás :)

Náš cieľ

V poslednej dobe viacero doktorov začalo využívať možnosť objednávania pacientov cez internet. Doktori, ktorí túto možnosť využili, uľahčili sebe a svojim pacientom spôsob a možnosti objednávania. Rôzni doktori objednávajú cez rôzne portály. LekarPB.sk sa snaží zjednotiť všetkých doktorov z okresu Považská Bystrica na jedno miesto, aby pacienti hľadajúci toho správneho doktora nemuseli strácať čas zisťovaním, kde a kedy doktor ordinuje, či sa dá k nemu elektronicky objednať, alebo iných potrebných informácií.

Čo ponúkame

Doktorov, ambulancie alebo oddelenia Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica je možné nájsť priamo vyhľadaním v päte stránky. V prípade, že iba hľadáte špecialistu, stačí navštíviť danú ambulanciu alebo oddelenie. Doktori sú zadelení do kategórií podľa svojej špecializácie, a tak nájdenie toho správneho špecialistu je veľmi rýchle a jednoduché. Každý doktor má svoju osobnú stránku, na ktorej sú zobrazené všetky dostupné informácie o ňom/nej.

Objednávací systém LekarPB.sk

Okrem šikovného zoznamu lekárov, ambulancií a oddelení, je možné sa priamo prostredníctvom nášho objednávacieho portálu objednať k vybraným špecialistom. A to bez nutnosti si vytvárať účet kvôli jednorázovému vyšetreniu.

Ste pacient a často sa objednávate prostredníctom LekarPB.sk?

V tom prípade sa Vám oplatí vytvoriť si účet! Vďaka účtu už nebude potrebné stále vypisovať informácie o Vás vždy, keď sa budete objednávať na vyšetrenie k špecialistovi

Ste doktor a mali by ste záujem zjednodušiť proces objednávania Vám a aj pacientom?

Stačí si len vytvoriť účet pre vyšetrenie! Potom budete môcť vyštrenie spravovať a objednávať pacientov. Ak vyšetrenie bude verejné, tak pacienti sa budú môcť objednávať aj sami.

Ak by ste ako doktor chceli spravovať viacero vyšetrení „pod jednou strechou“, teda bez zbytočného odhlasovania a prihlasovania na prepnutie účtou, tak stačí si vytvoriť účet pre pacienta. Okrem bežných výhod pacientského účtu, si ako doktor môžete do účtu pridať ktorékoľvek vyšetrenia a spravovať ich ako donedávna, len pohodlnejšie.